All posts in Person

Susanne Friis

Medlem af bestyrelsen Kasserer i klubben Golf med mere Kontakt: Email: susanne-friis@youmail.dk Tlf: 2679 2763   Visits: 85

Erik Jensen

Medlem af Bestyrelsen Bindeled til eliten Starter ved danmarksturneringen Banekontrollør Kontakt: Email: ehjensen@outlook.dk Tlf: 60 80 66 12 Visits: 32

Bjørn Foss

Baneudvalgsformand Medlem af bestyrelsen Kontakt Email: b.foss@get2net.dk Tlf: 60 18 25 13 Visits: 68

Mary Kofoed

Bestyrelsen i dameklubben Kontakt: Email:  55mary.kofoed@gmail.com Tlf:  22 96 86 88 Visits: 44

Merete Thrane Krogh

Bestyrelsen i dameklubben Medlem af turneringsudvalget Kontakt: Email: m_thrane@hotmail.com Tlf: 22 89 18 64 Visits: 66

Alic Hougaard

Kasserer i dameklubben  Husalf Kontakt: Email:  Schultz.alic@gmail.com Tlf: 20 16 60 99 Visits: 26

Inge Johannesson

Medlem af Bestyrelsen Kontakt for Tværgående økonomi Formand i dameklubben Banekontrollør Kontakt: Email: inge.joh2620@gmail.com Dameklubben: damegolf.2620@gmail.com Tlf: 40 58 68 29 Visits:

Knud Heinrichs

Suppleant til Bestyrelsen Tidligere kasserer Kontakt: Email: knud.heinrichs@gmail.com Tlf: 20 16 87 82 Visits: 41